Yaşam

‘Aile’ Yeni Bölüm 2. Tanıtım Yayınlandı

Show TV’de ekrana gelen Ay İmal’ın ‘Aile’ dizisinde aksiyon ve gerilim giderek yükselirken yeni bölümden ikinci tanıtım yayınlandı. Soykanlar için büyük bir tehdit olarak gelen İlyas Koruzade’nin Soykanlar’ın evine girmesinden sonra ne olacağı şimdiden merakla bekleniyor.

Aile’nin yeni bölüm 2. teaserında Devin, Aslan’a “Sence ben Soykan oldum mu?” diye sordu. sorusunu sorması dikkat çekicidir. İlyas Koruzade’nin Yağmur’a tedirgin bakışları tansiyonu yükseltirken, Seher Hanım’ın Devin’e “Hülya” diye seslenmesi şaşkınlık yaratır. Hülya, Devin’e Cihan’la yaptığı görüşmeleri bildiğini söylerken Aslan ve İlyas Koruzade’nin karşı karşıya geldiği anlar heyecanı artırır.

orijinal senaryo Hakan Bonomoile ilgili  o yazdı, Ahmet Katıksızyönetmen koltuğuna oturan, Kıvanç TatlıtuğVe serenay sarıkayaoynadığı ‘Aile’Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Utebay, Yusra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapanusta oyuncularla Levent Ülgen, Emel GöksuVe Nur Sürereşlik eder.

‘Aile’ yeni bölümüyle Salı 20.00’de Show TV’de!

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu